شرکت راستین هسته سلامت در سال 1397 با رویکرد فعالیت در حوزه پزشکی و دندانپزشکی توسط آقای محمد افخمی تاسیس گردید.

هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات ارزنده در زمینه افزایش رضایتمندی در جامعه پزشکی و دندانپزشکی و اعتمادسازی در حوزه سفارش گذاری اینترنتی و تامین کالا با بهترین کیفیت و تحویل در حداقل زمان ممکن است.

این شرکت با ورود در حوزه واردات کالا بر آن است که با تامین مرغوب ترین کالا بنا بر نیاز جامعه پزشکی و دندانپزشکی در ارائه بهترین خدمات در حوزه سلامت و خدمت به کشور گامی موثر بر دارد.

همواره یکی از اولویت های طراحی سایت راستین هسته سلامت ارائه محتوای فنی مناسب و معرفی محصولات و همچنین ارائه خدمات آموزشی لازم وکاربردی جهت ارتقاء دانش استفاده از تجهیزات و افزایش عمر استفاده از تجهیزات و ایجاد بستری مناسب به منظور بالا بردن قدرت انتخاب و انجام بهترین خرید با مناسب ترین بها می باشد.

تولید محتوای تخصصی که از مهمترین حوزه های خدماتی این سایت می باشد همواره در رئوس فعالیت کاری تیم تحقیقاتی مجموعه بوده و امید است با  افزایش توانایی و ارائه خدمات بیشتر در جهت ارتقاء رضایتمندی ، بتوانیم گامی موثر برداشته و همواره موجبات خشنودی مخاطبین را فراهم سازیم.

همواره یکی  از مشکلات مخاطبین در زمینه انتخاب محصول مورد نظر نبود بستری مناسب جهت مقایسه ویژگی های یک محصول با برندهای مختلف است که امید است مجموعه فنی شرکت راستین هسته سلامت بتواند با بررسی جزئیات محصولات مشابه و ایجاد بستر مقایسه مناسب در این زمینه بهترین و کارا ترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه دهد.

راه های ارتباطی با ما:

شماره تماس: 

66858132-021 -09052915100 

آدرس ایمیل:

[email protected]

سوالات متداول

رویه های بازگرداندن کالا

شرایط و قوانین 

حریم خصوصی 

شماره تماس:  66848023-021 -09052915100             آدرس ایمیل: [email protected]

راستین هسته سلامت
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0